O nás

Historie

Firma NEPOINT PARK s.r.o. byla založena v roce 2017 jako součást skupiny českých firem OLYMPTOY s.r.o., WOODYLAND s.r.o, CLEVER LOGISTIC s.r.o. a NEPOINT s.r.o.. Společnost je servisní organizací, která se specializuje na správu a údržbu logistického centra a ostatních nemovitostí uvedených společností.

Společnost OLYMPTOY v roli dovozce a distributora předních výrobců hraček je již ve 3. dekádě úspěšného působení na českém trhu. V tomto období se vedení společnosti rozhodlo vybudovat moderní logistické a administrativní centrum NEPOINT PARK v komerční zóně Nehvizdy Jih u Prahy.

Logistické centrum NEPOINT PARK je budováno jako podpora vlastních obchodních aktivit v oblasti prodeje, servisu, distribuce a zároveň jako rozšíření komerčního distribučního centra.

Sledujeme světové trendy proto, abychom mohli nabízet služby podpořené nejmodernějšími technologiemi a zodpovědným přístupem.

NOVINKY

V našem areálu připravujeme výstavbu 3. skladové haly, která navazuje na standardy, které již máme osvědčené a bude nabízet až 14 745 m užitné plochy. Plánované dokončení výstavby je na jaře 2023.

Náš tým

Ilona Venclová 

Facility manager


Tomáš Fořt

Správce areálu